COATINGS-1

Ortopedik implantlarda önemli iki unsur vardır, korozyona karşı dirençli olmaları ve vücut dokuları tarafından iyi bir şekilde kabul edilen olmalarıdır. Doku-organ-kültür üzerine yapılan deneysel çalışmalar bazı metallerin vücut tarafından farklı tepkilere yol açtığını göstermektedir.


Kaplama İşleri-2

Ortopedik implantlarda, biyo-uyumlu olmaları için kullandığımız malzemelerden en önemlisi, suni kemik tozu olarak adlandırabileceğimiz, Hydroxyapatite (HA, Ca10(PO4)6(OH)2) malzemesidir.


Üretim

Üniversitelerle yapılan işbirliği sonucu, kendi AR-GE Mühendislerimizle Hydroxyapatite üretimini de gerçekleştirmekteyiz. Test sonuçları gerek kimyasal özellikleri gerekse kristal yapılarının standartlara (ISO 13779-1,2,3,4) uygun olduğunu göstermektedir.


Radyasyon Ölçümü

Elektromanyetik, iyonize olmayan (görünür bölge ve yakın UV bölgesi), UV bölgesi ölçümleri ile Türkiye Atom Enerjisi Kurumundan izni alındıktan sonra iyonize (X_Ray, Gamma Ray) radyasyon ölçümleri de yapılacaktır.


Konusunda uzman Fizikçi ve Doktorlardan oluşan bir ekiple yenilikçi teknolojileri takip ederek yurdumuzdaki bir eksikliği doldurmaya yönelik çalışmalar yapmak için bir araya gelmiş bulunmaktayız.

Tecrübemiz, profesyonelliğimiz, kendi AR-GE, azimli ve dinamik ekibimizle Ulusal ve Uluslararası yasal şartlara, etik kurallara ve standartlara uygun hizmet kalitemizi her geçen gün iyileştirerek insana ve çevreye verdiğimiz önemden ödün vermeden ülke ekonomisine katkıda bulunmak en büyük amacımızdır.

Firmamız ISO 13485:2003 Kalite yönetim sistemi sertifikasına sahiptir.

KUANTAMET Medikal Kimya ve Radyasyon Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti.
İletişim Formu

​Amacımız, sizinle birlikte daha iyiye ulaşmak, daha kaliteli bir hizmet sunabilmektir. İster teşekkür, eleştiri veya yakınma, ister yeni fikirler veya istekler olsun lütfen bizimle paylaşın… Her bir başvurunuz titizlikle incelenecek, sizlere daha iyi hizmet sunmak için sürdürdüğümüz çalışmalarda bizlere ışık tutacaktır.

Bize Ulaşın
Kuantamet İletişim

Ünvan : KUANTAMET Medikal Kimya ve Radyasyon Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti.

Adres : Öz Anadolu Sanayi Sitesi 1460 Sokak No:17 İvedik OSB Yenimahalle – Ankara – TÜRKİYE

Tel: +90 312 394 1387

Faks: +90 312 394 1346

E-Posta: kuantamet@kuantamet.com